neop

lör, juni 19, 2027 21:00 Stadio Olimpico, RomeItaly
Vasco Rossi
Curva Nord£206.36
Sektion 49AS · Rad 53 · Platser 4–7
Paper Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 4 kvar
£206.36
Köp
Curva Sud£225.45
Sektion 19B · Rad 30 · Platser 11–12
Paper Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 2 kvar
£450.9
Köp
Prato€274.55
Sektion Prato
Paper TicketEndast 6 kvar
€274.55
Köp
Prato Gold€377.17
Sektion Prato Gold
Paper Ticket · Endast hela setEndast 1 kvar
€377.17
Köp
Platea€900
Sektion Platea
Paper TicketEndast 4 kvar
€900
Köp
Monte Mario Tribune€1200
Paper TicketEndast 2 kvar
€1200
Köp
Skyddad av neops 100 % garanti
Stadio Olimpico, Italy, Rome 8480Palchi Lato SudPalchi Lato NordPalchi Centrali50B50AS50AD51B51AS51AD52B52A43B43A44B44AS44AD45B45AS45AD22B22AS22AD23B23AS23AD24A24B18B18AD18AS19AS20AD19B19AD20B20AS21B21AS21AD25AS25AL26AS26AD27BD27AS27BC27BS30BD27AD28BD28BC28BS29AS30AC30AS30AD30BS34BS34BD32BD32BS33AS33AD34AS35BD35BS36AS37AD37AS37BD38AD38AS37BS39BS39BD39BC40AD40AS40BS40BD42AD42ALTribuna Stampa2BS2BC2BD3BD4AS4AD4BS4BD5SD5AL5AS5AD5BD3BS5BS5BL12BL12BD10BD13BD13BS13AS13AD12AS12BS12AD12AL12SS11BS11BD10BS10BCSuper Palco DXSuper Palco SXOnore Lat.DXOnore Lat. SXOnore Cen. SXOnore Cen.DXOnore CentraleOn SXOn DXAutoritaCentraleAutor.DXAutor.SX17AD17AS16AD16AS15B15A16B17B46B46AS46AD47B47AD48B48AD47AS49B49AS49AD48ASPratoPrato GoldStage