neop

sön, okt. 25, 2026 19:00 Fred Kavli Theatre at Performing Arts Center, Thousand OaksUnited States
UB40
Balcony$68
Sektion BALC · Rad D
Mobile Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 7 kvar
$68
Köp
Orchestra$68
Sektion ORCH · Rad S
Mobile Ticket · Endast hela setEndast 2 kvar
$136
Köp
Mezzanine$95
Sektion MEZZ · Rad GG
Mobile Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 8 kvar
$95
Köp
Circle$121
Sektion FNDCIR · Rad C
Mobile Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 3 kvar
$121
Köp
Pit$169
Sektion PIT · Rad BB
Mobile Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 6 kvar
$169
Köp
Skyddad av neops 100 % garanti
Stage Balcony Left Right Left Right Mezzanine Founders Circle Orchestra Pit