neop

sön, nov. 15, 2026 19:00 Fred Kavli Theatre at Performing Arts Center, Thousand OaksUnited States
Straight No Chaser
Balcony$57
Sektion BALC · Rad GG
Mobile Ticket · E-Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 8 kvar
$57
Köp
mezbxr$83
Sektion MEZBXR · Rad AA
Mobile Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 5 kvar
$83
Köp
Mezzanine$83
Sektion MEZZ · Rad GG
Mobile Ticket · E-Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 8 kvar
$83
Köp
mezbxl$83
Sektion MEZBXL · Rad AA
Mobile Ticket · Säljs i parEndast 4 kvar
$166
Köp
Orchestra$95
Sektion ORCH · Rad Q
Mobile Ticket · E-Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 7 kvar
$95
Köp
fndbxr$95
Sektion FNDBXR · Rad BB
Mobile Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 3 kvar
$95
Köp
Founders Box$96.36
Rad AA
Mobile TicketEndast 1 kvar
$96.36
Köp
Circle$153
Sektion FNDCIR · Rad A
Mobile Ticket · Endast hela setEndast 2 kvar
$306
Köp
Pit$245
Sektion PIT · Rad BB
Mobile Ticket · Kan inte lämna en enda platsEndast 8 kvar
$245
Köp
mezz ctr$349
Sektion MEZZ CTR · Rad H
E-TicketEndast 4 kvar
$349
Köp
orch left$371
Sektion ORCH LEFT · Rad P
E-TicketEndast 4 kvar
$371
Köp
orch right$371
Sektion ORCH RIGHT · Rad P
E-TicketEndast 4 kvar
$371
Köp
orch ctr$539
Sektion ORCH CTR · Rad P
E-TicketEndast 4 kvar
$539
Köp
Skyddad av neops 100 % garanti
Stage Balcony Left Right Left Right Mezzanine Founders Circle Orchestra Pit