neop

sob., gru 5, 2026 20:00 The Santander Performing Arts Center, ReadingUnited States
Tom Segura
Balcony$66.01
Blok Right · Rząd N
Mobile Ticket · E-Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 3
$66.01
Kup
Orchestra$72
Blok Left · Rząd Z
Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 2
$144
Kup
orch c$73
Blok ORCH C · Rząd U
Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 3
$73
Kup
mezzanine left$116
Blok MEZZ L · Rząd CC
Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 6
$116
Kup
mezzanine right center$121
Blok MEZZRC · Rząd DD
Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 5
$121
Kup
mezzanine right$129
Blok MEZZ R · Rząd AA
Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$258
Kup
mezzanine left center$156
Blok MEZZLC · Rząd BB
Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$312
Kup
Loge$207
Blok Left · Rząd CC
Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$414
Kup
balc$301
Blok BALC · Rząd Y
E-TicketPozostało tylko 4
$301
Kup
balc right$315
Blok BALC RIGHT · Rząd M
E-TicketPozostało tylko 4
$315
Kup
balc left$315
Blok BALC LEFT · Rząd M
E-TicketPozostało tylko 4
$315
Kup
diamond fan$316
Blok Diamond Fan · Rząd Package
Paper TicketPozostało tylko 6
$316
Kup
gold fan$316
Blok Gold Fan · Rząd Package
Paper TicketPozostało tylko 6
$316
Kup
orch right$365
Blok ORCH RIGHT · Rząd X
E-TicketPozostało tylko 4
$365
Kup
orch left$365
Blok ORCH LEFT · Rząd X
E-TicketPozostało tylko 4
$365
Kup
gold deluxe$442
Blok Gold Deluxe · Rząd Package
Paper TicketPozostało tylko 6
$442
Kup
diamond deluxe$442
Blok Diamond Deluxe · Rząd Package
Paper TicketPozostało tylko 6
$442
Kup
orch ctr$501
Blok ORCH CTR · Rząd X
E-TicketPozostało tylko 4
$501
Kup
diamond elite$1073
Blok Diamond Elite · Rząd Package
Paper TicketPozostało tylko 6
$1073
Kup
gold elite$1073
Blok Gold Elite · Rząd Package
Paper TicketPozostało tylko 6
$1073
Kup
deluxe hotel$1199
Blok Deluxe Hotel · Rząd Package
Paper Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$2398
Kup
Chronione 100% gwarancją neop
Stage Center Left Right Left Right Right Center LeftCenter Left Right Right Center LeftCenter A B C D E F H G