neop

pt., lis 6, 2026 19:00 National Arts Centre, OttawaCanada
Matteo Lane
Balcony$57.27
Rząd D
Mobile TicketPozostało tylko 1
$57.27
Kup
Orchestra$66.36
Rząd V
Mobile TicketPozostało tylko 1
$66.36
Kup
Mezzanine$78.18
Rząd F
Mobile TicketPozostało tylko 8
$78.18
Kup
orcclg$85
Blok ORCCLG · Rząd T
Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$170
Kup
Amphitheatre$117
Blok Right · Rząd F
Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 8
$117
Kup
loge right$117
Blok LOGERD · Rząd 36
Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 3
$117
Kup
loge left$140
Blok LOGELG · Rząd 23
Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$280
Kup
Chronione 100% gwarancją neop
Stage 1 17 19 21 23 27 29 31 33 35 36 34 32 30 28 24 22 20 18 16 14 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 26 Balcony Left Balcony Right Amphitheatre Left Amphitheatre Right Right RightCenter Left LeftCenter Mezzanine Left Mezzanine Right