neop

niedz., lis 1, 2026 16:30 Anfield Stadium, LiverpoolUnited Kingdom
Liverpool FC vs Arsenal
Shortside Upper Level£264.15
Mobile Ticket · Mobile Link · E-Ticket · Paper Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
£264.15
Kup
Longside Upper Level£298.7
Mobile Link · Mobile Ticket · E-Ticket · Paper TicketPozostało tylko 1
£298.7
Kup
Hospitality£300
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 10
£300
Kup
Longside Lower Level£306.95
E-Ticket · Mobile Ticket · Mobile Link · Paper Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
£306.95
Kup
Kop Grandstand£355.1
Mobile Ticket · Mobile Link · E-Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
£355.1
Kup
Premium Lounge£360.5
Blok M9
Mobile Ticket · E-Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 2
£721
Kup
Brodies Lounge£375
Mobile TicketPozostało tylko 10
£375
Kup
Central Longside Upper£378.64
Blok U4
Mobile Ticket · E-Ticket · Paper Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
£378.64
Kup
Village at the Sandon£399
Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 2
£798
Kup
VIP Packages£403.25
E-Ticket · Mobile TicketPozostało tylko 10
£403.25
Kup
Shortside Lower Level£413.95
Blok AL3
E-Ticket · Mobile Ticket · Mobile Link · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
£413.95
Kup
Anfield Road Stand$455
Blok ANFIELD ROAD UPPER · Rząd not specified
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 1
$455
Kup
Away Section£456.75
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 4
£456.75
Kup
Brodies - Anfield Road Sports Bar£483.5
E-Ticket · Mobile TicketPozostało tylko 2
£483.5
Kup
Premier Club$490
Rząd -
E-Ticket · Mobile TicketPozostało tylko 10
$490
Kup
vip packages m9$522
Blok VIP Packages M9 · Rząd GA
Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$1044
Kup
Central Longside Lower£548.99
Blok KJ
Mobile Link · Mobile Ticket · E-Ticket · Paper TicketPozostało tylko 2
£548.99
Kup
main stand upper tier$552
Blok MAIN STAND UPPER TIER · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 1
$552
Kup
main stand upper tier - u8$560
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U8 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$560
Kup
vip packages$577
Blok Brodies Sports Bar · Rząd BEST
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 2
$577
Kup
main stand upper tier - u2$578
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U2 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$578
Kup
the kop$586
Blok THE KOP · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$586
Kup
vip packages m7$597
Blok VIP Packages M7 · Rząd GA
Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$1194
Kup
The Premium Lounges£617.25
Blok M6/0M4
Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 6
£1234.5
Kup
The Anfield Beat£620
Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 8
£1240
Kup
main stand upper tier - u1$629
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U1 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$629
Kup
main stand lower tier$638
Blok MAIN STAND LOWER TIER · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$638
Kup
main stand lower tier - l1$681
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L1 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$681
Kup
main stand lower tier - l10$688
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L10 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$688
Kup
main stand upper tier - u7$690
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U7 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$690
Kup
main stand lower tier - l2$690
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L2 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$690
Kup
main stand upper tier - u3$690
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U3 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$690
Kup
kenny dalglish stand lower tier$707
Blok KENNY DALGLISH STAND LOWER TIER · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$707
Kup
away fans$717
Blok Away Fans Section · Rząd Atmosphere
Mobile TicketPozostało tylko 1
$717
Kup
main stand lower tier - l9$724
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L9 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$724
Kup
main stand upper tier - u6$733
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U6 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$733
Kup
main stand upper tier - u5$733
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U5 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$733
Kup
main stand upper tier - u4$733
Blok MAIN STAND UPPER TIER - U4 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$733
Kup
main stand lower tier - l3$776
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L3 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$776
Kup
Anfield Code & Beat Lounges£783.1
E-Ticket · Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 8
£1566.2
Kup
brodies lounge - block am3$862
Blok BRODIES LOUNGE - BLOCK AM3 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$862
Kup
The Carlsberg Dugout£883.66
Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
£883.66
Kup
away section$905
Blok AWAY SECTION · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$905
Kup
main stand lower tier - l7$914
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L7 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$914
Kup
main stand lower tier - l4$914
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L4 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$914
Kup
village at the sandon$969
Blok VILLAGE AT THE SANDON · Rząd Up to 10 seats together guaranteed.
Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaDostępne: 11
$969
Kup
brodies lounge - block am4$1034
Blok BRODIES LOUNGE - BLOCK AM4 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$1034
Kup
brodies lounge - block am6$1034
Blok BRODIES LOUNGE - BLOCK AM6 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$1034
Kup
brodies lounge - block am5$1034
Blok BRODIES LOUNGE - BLOCK AM5 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$1034
Kup
kenny dalglish stand lower tier - kj$1077
Blok KENNY DALGLISH STAND LOWER TIER - KJ · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$1077
Kup
kenny dalglish stand lower tier - kl$1077
Blok KENNY DALGLISH STAND LOWER TIER - KL · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$1077
Kup
main stand executive$1112
Blok MAIN STAND EXECUTIVE · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 8
$1112
Kup
main stand lower tier - l5$1155
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L5 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 1
$1155
Kup
kenny dalglish stand lower tier - kk$1249
Blok KENNY DALGLISH STAND LOWER TIER - KK · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$1249
Kup
main stand lower tier - l6$1284
Blok MAIN STAND LOWER TIER - L6 · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$1284
Kup
Centenary Club£5351.99
Blok CE4-M
Mobile TicketPozostało tylko 4
£5351.99
Kup
Executive Lounge£10702
Mobile TicketPozostało tylko 4
£10702
Kup
Executive Private Boxes£10702
Mobile TicketPozostało tylko 4
£10702
Kup
Chronione 100% gwarancją neop
AL9 AL8 AL7 AL6 AL5 AL4 AL3 AL1 AL2 AM1 AM2 AM3 AM4 AM5 AM6 AM7 AM8 AU1 AU2 AU3 AU4 AU5 AU6 AU7 AU8 CE1 CE2 CE3 CE4 CE5 CE6 CE7 CE8 CE9 KG KH KJ KK KL KM KN KP 109 108 107 106 105 104 103 102 202 203 204 205 206 207 208 304 305 306 L10 L9 L8 L7 L6 L5 L4 L3 L2 L1 L11 L12 L13 L14 L15 L16 M1 M2 M3 M4 M5 M6 M7 M8 M9 U9 U8 U7 U6 U5 U4 U3 U2 U1 DB