neop

śr., sty 6, 2027 12:30 Allianz Stadium, TurinItaly
Juventus vs Torino
Shortside€60.84
E-Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 8
€60.84
Kup
Category 2€66.2
E-Ticket · Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
€66.2
Kup
Category 1€71.55
E-Ticket · Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
€71.55
Kup
Longside€81.46
E-Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 8
€81.46
Kup
Category 1 Silver€85.46
E-Ticket · Mobile Ticket · QR Code · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
€85.46
Kup
shortside$102.93
Blok SHORTSIDE · Rząd Up to 2 seats together guaranteed.
E-Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 8
$102.93
Kup
Category 1 Gold€115.42
E-Ticket · QR Code · Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
€115.42
Kup
shortside upper$123
Blok Sud Superiore · Rząd TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$246
Kup
Category 1 Platinum€127.19
E-Ticket · QR Code · Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
€127.19
Kup
Best Available€135.75
Mobile Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 8
€1086
Kup
longside$136.9
Blok LONGSIDE · Rząd Up to 2 seats together guaranteed.
E-Ticket · Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 8
$136.9
Kup
longside upper lateral$197
Blok Est 2 Laterale · Rząd TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$394
Kup
long side upper central$213
Blok Est 2 Centrale · Rząd TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$426
Kup
long side lower lateral$228
Blok Est 1 Laterale · Rząd TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$456
Kup
long side lower central$228
Blok Est 1 Centrale · Rząd TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Sprzedawane w parachPozostało tylko 4
$456
Kup
shortside lower$303
Blok Sud Inferiore · Rząd N/A
Mobile TicketPozostało tylko 1
$303
Kup
Club€308.33
E-Ticket · Mobile Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 8
€308.33
Kup
VIP Hospitality Packages€697.5
E-TicketPozostało tylko 10
€697.5
Kup
vip$967
Blok VIP · Rząd N/A
Mobile TicketPozostało tylko 1
$967
Kup
Chronione 100% gwarancją neop
105 123 124 104 213 221 214 215 219 220 203 204 230 231 205 229 206 207 106 222 223 227 228 122 110 212 211 208 209 210 107 108 109 224 225 226 120 121 216 217 218 103 102 101 126 125 202 201 232