neop

niedz., lut 14, 2027 15:00 Giuseppe Meazza (San-Siro), MilanItaly
Inter Milan vs AC Milan
Category 4€146.35
Blok 343 · Miejsca 5–8
E-TicketPozostało tylko 4
€146.35
Kup
Category 3€167.85
E-Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 1
€167.85
Kup
Category 1€178.17
E-TicketPozostało tylko 3
€178.17
Kup
Category 1 Silver€200.9
Blok 221 · Miejsca 1–4
E-Ticket · Mobile TicketPozostało tylko 4
€200.9
Kup
Category 1 Gold€224.55
E-TicketPozostało tylko 4
€224.55
Kup
Category 1 Platinum€237.27
E-Ticket · Mobile TicketPozostało tylko 4
€237.27
Kup
Category 2€269.45
Miejsca 1–4
E-TicketPozostało tylko 4
€269.45
Kup
Longside 3rd ring€283.33
E-TicketPozostało tylko 10
€283.33
Kup
primo rosso$300
Blok PRIMO ROSSO · Rząd HOME
E-TicketPozostało tylko 10
$300
Kup
shortside 3rd ring$306
Blok Terzo Anello Rosso · Rząd N/A
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 1
$306
Kup
longside 2nd ring$363
Blok Secondo Anello Arancio · Rząd N/A
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 1
$363
Kup
shortside 2nd ring$367
Blok Secondo Anello Rosso · Rząd N/A
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 1
$367
Kup
Longside Lower Corner€394.44
E-TicketPozostało tylko 5
€394.44
Kup
longside 3rd ring$418.09
Blok LONGSIDE 3RD RING · Rząd not specified
E-Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$836.18
Kup
vip$484
Blok Primo Anello Arancio · Rząd N/A
Mobile Ticket · E-TicketPozostało tylko 1
$484
Kup
terzo anello verde$484
Blok Terzo Anello Verde · Rząd .
E-TicketPozostało tylko 2
$484
Kup
corner 1st ring orange$601.9
Blok CORNER 1ST RING ORANGE · Rząd not specified
E-Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$1203.8
Kup
shortside$603.14
Blok SHORTSIDE · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$603.14
Kup
central 1st ring orange$637.24
Blok CENTRAL 1ST RING ORANGE · Rząd not specified
E-Ticket · Tylko cały kompletPozostało tylko 2
$1274.48
Kup
longside lower corner$639.09
Blok LONGSIDE LOWER CORNER · Rząd Up to 4 seats together guaranteed.
E-Ticket · Nie można pozostawić jednego wolnego miejscaPozostało tylko 5
$639.09
Kup
longside$655.62
Blok LONGSIDE · Rząd not specified
Mobile TicketPozostało tylko 2
$655.62
Kup
Chronione 100% gwarancją neop
A B C D F G H I L M N O P R S T V Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 224 226 228 230 232 234 223 225 227 229 231 233 14 15 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 259 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 272 K01 K02 J03 J01 J02 X01 X02 X03 Y02 Y01 149 150 151 152 154 167 168 169 170 172 240 242 244 246 248 250 252 254 239 241 243 245 247 249 251 253 201 203 205 207 209 213 215 217 200 202 204 206 208 210 212 214 216 218 220 101 102 103 104 105 106 107 108 109 138 137 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 222 221 219 235 236 237 238 271 273 274 276 255 256 257 258 260 220 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 360 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 312 313 314 315 316 318 PALONI TRIBUNAAUTOFITA TORRE 4 TORRE 8 TORRE 1 TRIBUNASTAMPA