neop

vr, jun 11, 2027 21:00 Stadio Olimpico, RomeItaly
Vasco Rossi
Prato€200
Paper TicketNog maar 1 over
€200
Kopen
Curva Nord£209.09
Blok 48B · Rij 25 · Stoelen 13–16
Paper Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 4 over
£209.09
Kopen
Curva Sud£224.55
Blok 19B · Rij 13 · Stoelen 5–6
Paper Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 2 over
£449.1
Kopen
Distinti Nord Ovest€249.99
Blok 51AS · Rij 56
Paper Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 4 over
€249.99
Kopen
Monte Mario Tribune€259.08
Blok 4AS · Rij 72
Paper Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 4 over
€259.08
Kopen
Prato Gold€272.72
Blok Prato Gold
Paper Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 6 over
€272.72
Kopen
Platea€570.91
Blok Platea
Paper TicketNog maar 4 over
€570.91
Kopen
Beschermd door de 100% garantie van neop
Stadio Olimpico, Italy, Rome 8480Palchi Lato SudPalchi Lato NordPalchi Centrali50B50AS50AD51B51AS51AD52B52A43B43A44B44AS44AD45B45AS45AD22B22AS22AD23B23AS23AD24A24B18B18AD18AS19AS20AD19B19AD20B20AS21B21AS21AD25AS25AL26AS26AD27BD27AS27BC27BS30BD27AD28BD28BC28BS29AS30AC30AS30AD30BS34BS34BD32BD32BS33AS33AD34AS35BD35BS36AS37AD37AS37BD38AD38AS37BS39BS39BD39BC40AD40AS40BS40BD42AD42ALTribuna Stampa2BS2BC2BD3BD4AS4AD4BS4BD5SD5AL5AS5AD5BD3BS5BS5BL12BL12BD10BD13BD13BS13AS13AD12AS12BS12AD12AL12SS11BS11BD10BS10BCSuper Palco DXSuper Palco SXOnore Lat.DXOnore Lat. SXOnore Cen. SXOnore Cen.DXOnore CentraleOn SXOn DXAutoritaCentraleAutor.DXAutor.SX17AD17AS16AD16AS15B15A16B17B46B46AS46AD47B47AD48B48AD47AS49B49AS49AD48ASPratoPrato GoldStage