neop

wo, dec 30, 2026 20:00 Tottenham Hotspur New Stadium, LondonUnited Kingdom
Tottenham Hotspur vs Brighton & Hove Albion
Shortside Upper Level£82.32
Mobile Ticket · E-Ticket · Mobile Link · Alleen volledige setNog maar 1 over
£82.32
Kopen
Longside Upper Level£88.3
Mobile Ticket · E-Ticket · Mobile Link · Alleen volledige setNog maar 1 over
£88.3
Kopen
Shortside Lower Level£89.95
Mobile Ticket · E-Ticket · Mobile Link · Alleen volledige setNog maar 1 over
£89.95
Kopen
Longside Lower Level£105.77
Mobile Ticket · E-Ticket · Mobile LinkNog maar 10 over
£105.77
Kopen
White Wall Stand£108.89
Mobile Ticket · E-Ticket · Mobile Link · Alleen volledige setNog maar 1 over
£108.89
Kopen
Central Longside Upper£144
Mobile Ticket · E-Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 1 over
£144
Kopen
VIP Packages£162.5
E-Ticket · Mobile Ticket · Alleen volledige setNog maar 1 over
£162.5
Kopen
Central Longside Lower£187.37
E-Ticket · Mobile Ticket · Mobile Link · Alleen volledige setNog maar 1 over
£187.37
Kopen
Travel Club Level 2£195
E-TicketNog maar 4 over
£195
Kopen
general admission - short side upper tier$232
Blok GENERAL ADMISSION - SHORT SIDE UPPER TIER · Rij - · Stoelen 240–243
Mobile TicketNog maar 4 over
$232
Kopen
north stand upper tier$241.36
Blok NORTH STAND UPPER TIER · Rij not specified
Mobile TicketNog maar 4 over
$241.36
Kopen
general admission - long side upper tier$253
Blok GENERAL ADMISSION - LONG SIDE UPPER TIER · Rij - · Stoelen 231–236
Mobile TicketNog maar 6 over
$253
Kopen
Travel Club Level 3€265
E-TicketNog maar 8 over
€265
Kopen
Travel Club Halfway Line£299
E-TicketNog maar 4 over
£299
Kopen
premium seats lower tier$336.6
Blok PREMIUM SEATS LOWER TIER · Rij not specified
Mobile TicketNog maar 4 over
$336.6
Kopen
shortside - stadium tour package$340
Blok SHORTSIDE - STADIUM TOUR PACKAGE · Rij - · Stoelen 288–290
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 3 over
$340
Kopen
travel club level 2$346.42
Blok TRAVEL CLUB LEVEL 2 · Rij Up to 10 seats together guaranteed.
Mobile Ticket · E-Ticket · Verkocht per paarNog maar 4 over
$692.84
Kopen
vip 312$352
Blok VIP 312 · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 4 over
$352
Kopen
vip 003$352
Blok VIP 003 · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 2 over
$352
Kopen
vip 002$352
Blok VIP 002 · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 2 over
$352
Kopen
premium seats middle tier$375.68
Blok PREMIUM SEATS MIDDLE TIER · Rij not specified
Mobile TicketNog maar 4 over
$375.68
Kopen
vip 313$387
Blok VIP 313 · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 4 over
$387
Kopen
east premium seat package, corner location$387
Blok EAST PREMIUM SEAT PACKAGE, CORNER LOCATION · Rij - · Stoelen 155–160
Mobile TicketNog maar 6 over
$387
Kopen
vip 314$387
Blok VIP 314 · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 2 over
$387
Kopen
longside - stadium tour package$397
Blok LONGSIDE - STADIUM TOUR PACKAGE · Rij - · Stoelen 289–290
Mobile Ticket · Alleen volledige setNog maar 2 over
$794
Kopen
travel club level 3$397
Blok TRAVEL CLUB LEVEL 3 · Rij - · Stoelen 30–37
E-TicketNog maar 8 over
$397
Kopen
premium seats$456
Blok Premium Seats · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 4 over
$456
Kopen
east premium seat package, long side$459
Blok EAST PREMIUM SEAT PACKAGE, LONG SIDE · Rij - · Stoelen 125–131
Mobile TicketNog maar 7 over
$459
Kopen
travel club halfway line$464
Blok TRAVEL CLUB HALFWAY LINE · Rij - · Stoelen 98–103
E-Ticket · Mobile TicketNog maar 6 over
$464
Kopen
travel club longside$485
Blok TRAVEL CLUB LONGSIDE · Rij - · Stoelen 225–234
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 10 over
$485
Kopen
travel club longside premium$515
Blok TRAVEL CLUB LONGSIDE PREMIUM · Rij - · Stoelen 221–230
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 10 over
$515
Kopen
east premium seat package, halfway line$531
Blok EAST PREMIUM SEAT PACKAGE, HALFWAY LINE · Rij - · Stoelen 291–296
Mobile TicketNog maar 6 over
$531
Kopen
travel club premium central$541
Blok TRAVEL CLUB PREMIUM CENTRAL · Rij - · Stoelen 211–220
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 10 over
$541
Kopen
travel club premium 002-003$541
Blok TRAVEL CLUB PREMIUM 002-003 · Rij - · Stoelen 221–230
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 10 over
$541
Kopen
east premium seat package, halfway line (...$562
Blok EAST PREMIUM SEAT PACKAGE, HALFWAY LINE (... · Rij - · Stoelen 78–79
Mobile TicketNog maar 2 over
$562
Kopen
Hospitality$572
Blok STRATUS HOSPITALITY · Rij - · Stoelen 221–230
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 10 over
$572
Kopen
vip 317$579
Blok VIP 317 · Rij 6
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 3 over
$579
Kopen
vip 316$579
Blok VIP 316 · Rij 3
Mobile Ticket · Alleen volledige setNog maar 2 over
$1158
Kopen
vip 212$771
Blok VIP 212 · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 2 over
$771
Kopen
vip 801$774
Blok VIP 801 · Rij VIPP
Mobile TicketNog maar 2 over
$774
Kopen
Away Section£2571.61
E-TicketNog maar 2 over
£2571.61
Kopen
Beschermd door de 100% garantie van neop
124 123 108 107 102 101 248 249 250 258 259 260 322 323 324 325 451 452 453 002 003 001 201 202 203 204 205 206 207 214 215 216 217 218 219 220 221 222 236 237 238 239 240 241 243 242 244 245 246 247 208 209 210 223 224 225 226 227 228 229 230 231 212 321 312 313 314 315 316 317 318 319 320 302 301 303 304 305 306 307 308 309 310 415 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 412 413 414 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 425 802 801 109 232 233 234 251 252 254 256 257 235 416 417 418 419 420 421 422 423 424 512 513 514 515 516 517 518 519 501 502 507 508 509 510 520 521 522 523 529 530 122 105 104 103 503 504 505 506 524 525 527 528 526