neop

zo, jan 17, 2027 15:00 Allianz Stadium, TurinItaly
Juventus vs Genoa
Shortside€33
E-TicketNog maar 10 over
€33
Kopen
Longside€49
E-TicketNog maar 10 over
€49
Kopen
Category 2€53.2
E-Ticket · Mobile Ticket · QR CodeNog maar 2 over
€53.2
Kopen
Category 1€76.36
QR Code · Mobile Ticket · E-Ticket · Mobile LinkNog maar 4 over
€76.36
Kopen
Category 1 Silver€78.02
E-Ticket · QR Code · Mobile TicketNog maar 2 over
€78.02
Kopen
Best Available€82.25
Mobile Ticket · Alleen volledige setNog maar 8 over
€658
Kopen
shortside$84.37
Blok SHORTSIDE · Rij Up to 2 seats together guaranteed.
E-Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 10 over
$84.37
Kopen
longside$96.4
Blok LONGSIDE · Rij Up to 2 seats together guaranteed.
E-Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 8 over
$96.4
Kopen
shortside upper$123
Blok Nord Superiore · Rij TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Verkocht per paarNog maar 4 over
$246
Kopen
Category 1 Gold€130
QR Code · E-Ticket · Mobile Link · Mobile TicketNog maar 4 over
€130
Kopen
Category 1 Platinum€160.36
QR Code · Mobile Ticket · E-Ticket · Mobile Link20 beschikbaar
€160.36
Kopen
longside upper lateral$196
Blok Est 2 Laterale · Rij N/A
Mobile Ticket · E-TicketNog maar 1 over
$196
Kopen
Club€205.21
E-Ticket · Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 8 over
€205.21
Kopen
long side upper central$213
Blok Est 2 Centrale · Rij TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Verkocht per paarNog maar 4 over
$426
Kopen
long side lower central$228
Blok Est 1 Centrale · Rij TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Verkocht per paarNog maar 4 over
$456
Kopen
long side lower lateral$228
Blok Est 1 Laterale · Rij TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Verkocht per paarNog maar 4 over
$456
Kopen
shortside lower$270
Blok Nord Inferiore · Rij N/A
Mobile TicketNog maar 1 over
$270
Kopen
1897 Lounge VIP Hospitality€349.75
Blok 1897-LOUNGE
Mobile Ticket · Kan geen enkele stoel achterlatenNog maar 10 over
€349.75
Kopen
VIP Hospitality Packages€590.5
E-TicketNog maar 10 over
€590.5
Kopen
vip$612
Blok VIP · Rij N/A
Mobile TicketNog maar 1 over
$612
Kopen
Beschermd door de 100% garantie van neop
105 123 124 104 213 221 214 215 219 220 203 204 230 231 205 229 206 207 106 222 223 227 228 122 110 212 211 208 209 210 107 108 109 224 225 226 120 121 216 217 218 103 102 101 126 125 202 201 232