neop

V, jan. 24, 2027 15:00 Giuseppe Meazza (San-Siro), MilanItaly
Inter Milan vs Venezia
Category 4£40.95
N/A. sor
E-Ticket12 elérhető
£40.95
Vásárlás
Category 1€41.81
1–8. hely
E-Ticket · Mobile TicketMár csak 8 maradt
€41.81
Vásárlás
Longside 3rd ring€49
E-TicketMár csak 10 maradt
€49
Vásárlás
longside 3rd ring$64.09
LONGSIDE 3RD RING blokk · not specified. sor
E-TicketMár csak 4 maradt
$64.09
Vásárlás
shortside 3rd ring$64.1
SHORTSIDE 3RD RING blokk · not specified. sor
E-Ticket · Mobile TicketMár csak 4 maradt
$64.1
Vásárlás
Category 3€69.08
220 blokk · 1–4. hely
E-TicketMár csak 4 maradt
€69.08
Vásárlás
Longside 2nd ring€69.8
E-TicketMár csak 5 maradt
€69.8
Vásárlás
Category 1 Gold€92.7
172 blokk · 1–4. hely
E-TicketMár csak 4 maradt
€92.7
Vásárlás
Longside Lower Corner€94.44
E-TicketMár csak 8 maradt
€94.44
Vásárlás
Category 1 Silver€98.17
238 blokk · 1–4. hely
E-Ticket · Mobile TicketMár csak 4 maradt
€98.17
Vásárlás
Category 2€98.17
101 blokk · 1–4. hely
E-TicketMár csak 4 maradt
€98.17
Vásárlás
longside 2nd ring$98.56
LONGSIDE 2ND RING blokk · not specified. sor
E-Ticket · Mobile TicketMár csak 4 maradt
$98.56
Vásárlás
Category 1 Platinum€103
270 blokk · 1–4. hely
E-Ticket · Mobile TicketMár csak 4 maradt
€103
Vásárlás
shortside$130.79
SHORTSIDE blokk · not specified. sor
Mobile TicketMár csak 2 maradt
$130.79
Vásárlás
longside$148.28
LONGSIDE blokk · not specified. sor
Mobile TicketMár csak 2 maradt
$148.28
Vásárlás
longside lower corner$153.72
LONGSIDE LOWER CORNER blokk · Up to 4 seats together guaranteed.. sor
E-Ticket · Nem hagyható egyetlen szabad helyMár csak 8 maradt
$153.72
Vásárlás
corner 1st ring orange$163.6
CORNER 1ST RING ORANGE blokk · not specified. sor
E-TicketMár csak 4 maradt
$163.6
Vásárlás
shortside 2nd ring$172
Secondo Anello Rosso blokk · ZXZM. sor
Mobile Ticket · E-TicketMár csak 1 maradt
$172
Vásárlás
Longside Lower€180.46
E-Ticket · Nem hagyható egyetlen szabad helyMár csak 8 maradt
€180.46
Vásárlás
Museum Lounge€210
E-Ticket · Nem hagyható egyetlen szabad helyMár csak 2 maradt
€420
Vásárlás
central 1st ring orange$213.08
CENTRAL 1ST RING ORANGE blokk · not specified. sor
E-TicketMár csak 4 maradt
$213.08
Vásárlás
vip$282
Primo Anello Arancio blokk · N/A. sor
Mobile Ticket · E-TicketMár csak 1 maradt
$282
Vásárlás
longside lower$301.77
LONGSIDE LOWER blokk · Up to 4 seats together guaranteed.. sor
E-Ticket · Nem hagyható egyetlen szabad helyMár csak 8 maradt
$301.77
Vásárlás
museum lounge$340.57
MUSEUM LOUNGE blokk · Up to 4 seats together guaranteed.. sor
E-Ticket · Csak teljes szettMár csak 2 maradt
$681.14
Vásárlás
terzo anello verde$363
Terzo Anello Verde blokk · .. sor
E-TicketMár csak 2 maradt
$363
Vásárlás
A neop 100%-os garanciája védi
A B C D F G H I L M N O P R S T V Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 224 226 228 230 232 234 223 225 227 229 231 233 14 15 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 259 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 272 K01 K02 J03 J01 J02 X01 X02 X03 Y02 Y01 149 150 151 152 154 167 168 169 170 172 240 242 244 246 248 250 252 254 239 241 243 245 247 249 251 253 201 203 205 207 209 213 215 217 200 202 204 206 208 210 212 214 216 218 220 101 102 103 104 105 106 107 108 109 138 137 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 222 221 219 235 236 237 238 271 273 274 276 255 256 257 258 260 220 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 360 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 312 313 314 315 316 318 PALONI TRIBUNAAUTOFITA TORRE 4 TORRE 8 TORRE 1 TRIBUNASTAMPA