neop

sub, lip 19, 2027 21:00 Stadio Olimpico, RomeItaly
Vasco Rossi
Curva Nord£206.36
Blok 49AS · Red 53 · Sjedala 4–7
Paper Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 4
£206.36
Kupi
Curva Sud£225.45
Blok 19B · Red 30 · Sjedala 11–12
Paper Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 2
£450.9
Kupi
Prato€274.55
Blok Prato
Paper TicketPreostalo je samo 6
€274.55
Kupi
Prato Gold€377.17
Blok Prato Gold
Paper Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
€377.17
Kupi
Platea€900
Blok Platea
Paper TicketPreostalo je samo 4
€900
Kupi
Monte Mario Tribune€1200
Paper TicketPreostalo je samo 2
€1200
Kupi
Zaštićeno 100% garancijom neopa
Stadio Olimpico, Italy, Rome 8480Palchi Lato SudPalchi Lato NordPalchi Centrali50B50AS50AD51B51AS51AD52B52A43B43A44B44AS44AD45B45AS45AD22B22AS22AD23B23AS23AD24A24B18B18AD18AS19AS20AD19B19AD20B20AS21B21AS21AD25AS25AL26AS26AD27BD27AS27BC27BS30BD27AD28BD28BC28BS29AS30AC30AS30AD30BS34BS34BD32BD32BS33AS33AD34AS35BD35BS36AS37AD37AS37BD38AD38AS37BS39BS39BD39BC40AD40AS40BS40BD42AD42ALTribuna Stampa2BS2BC2BD3BD4AS4AD4BS4BD5SD5AL5AS5AD5BD3BS5BS5BL12BL12BD10BD13BD13BS13AS13AD12AS12BS12AD12AL12SS11BS11BD10BS10BCSuper Palco DXSuper Palco SXOnore Lat.DXOnore Lat. SXOnore Cen. SXOnore Cen.DXOnore CentraleOn SXOn DXAutoritaCentraleAutor.DXAutor.SX17AD17AS16AD16AS15B15A16B17B46B46AS46AD47B47AD48B48AD47AS49B49AS49AD48ASPratoPrato GoldStage