neop

ned, velj 7, 2027 15:00 Giuseppe Meazza (San-Siro), MilanItaly
Inter Milan vs Cagliari
Category 4£36.5
Red N/A
E-TicketDostupno: 12
£36.5
Kupi
Category 1£36.62
Red N/A
E-TicketDostupno: 12
£36.62
Kupi
Longside 3rd ring€49
E-TicketPreostalo je samo 8
€49
Kupi
Category 3€59.08
E-TicketPreostalo je samo 8
€59.08
Kupi
shortside 3rd ring$59.21
Blok SHORTSIDE 3RD RING · Red not specified
E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 4
$59.21
Kupi
longside 3rd ring$59.84
Blok LONGSIDE 3RD RING · Red not specified
E-TicketDostupno: 18
$59.84
Kupi
Longside 2nd ring€69
E-TicketPreostalo je samo 10
€69
Kupi
Category 2€79.08
Sjedala 1–8
E-TicketPreostalo je samo 8
€79.08
Kupi
Longside Lower Corner€89
E-TicketPreostalo je samo 10
€89
Kupi
Category 1 Gold€92.7
E-TicketPreostalo je samo 8
€92.7
Kupi
Category 1 Silver€93.63
Blok 255 · Sjedala 1–4
E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 4
€93.63
Kupi
Category 1 Platinum€99.09
E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 4
€99.09
Kupi
longside 2nd ring$112.58
Blok LONGSIDE 2ND RING · Red Up to 4 seats together guaranteed.
E-Ticket · Mobile Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 10
$112.58
Kupi
Longside Lower€119
E-TicketPreostalo je samo 10
€119
Kupi
shortside$130.79
Blok SHORTSIDE · Red not specified
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$130.79
Kupi
longside lower corner$144.92
Blok LONGSIDE LOWER CORNER · Red Up to 4 seats together guaranteed.
E-Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 10
$144.92
Kupi
corner 1st ring orange$163.6
Blok CORNER 1ST RING ORANGE · Red not specified
E-TicketPreostalo je samo 4
$163.6
Kupi
shortside 2nd ring$172
Blok Secondo Anello Rosso · Red ZXZM
Mobile Ticket · E-Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$344
Kupi
longside lower$193.43
Blok LONGSIDE LOWER · Red Up to 4 seats together guaranteed.
E-Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 10
$193.43
Kupi
Museum Lounge€210
E-Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 2
€420
Kupi
central 1st ring orange$213.08
Blok CENTRAL 1ST RING ORANGE · Red not specified
E-TicketPreostalo je samo 4
$213.08
Kupi
vip$282
Blok Primo Anello Arancio · Red N/A
Mobile Ticket · E-TicketPreostalo je samo 1
$282
Kupi
museum lounge$340.57
Blok MUSEUM LOUNGE · Red Up to 4 seats together guaranteed.
E-Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$681.14
Kupi
terzo anello verde$363
Blok Terzo Anello Verde · Red .
E-TicketPreostalo je samo 2
$363
Kupi
longside$371.99
Blok LONGSIDE · Red not specified
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$371.99
Kupi
Zaštićeno 100% garancijom neopa
A B C D F G H I L M N O P R S T V Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 224 226 228 230 232 234 223 225 227 229 231 233 14 15 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 259 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 272 K01 K02 J03 J01 J02 X01 X02 X03 Y02 Y01 149 150 151 152 154 167 168 169 170 172 240 242 244 246 248 250 252 254 239 241 243 245 247 249 251 253 201 203 205 207 209 213 215 217 200 202 204 206 208 210 212 214 216 218 220 101 102 103 104 105 106 107 108 109 138 137 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 222 221 219 235 236 237 238 271 273 274 276 255 256 257 258 260 220 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 360 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 312 313 314 315 316 318 PALONI TRIBUNAAUTOFITA TORRE 4 TORRE 8 TORRE 1 TRIBUNASTAMPA