neop

sri, stu 4, 2026 19:45 Agia Sophia Stadium (OPAP Stadium), AthensGreece
AEK Athens vs Real Madrid
Shortside Upper Level£440.7
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£440.7
Kupi
Shortside Lower Level£520.95
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£520.95
Kupi
Category 2£545.9
Mobile Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 7
£545.9
Kupi
Longside Upper Level£547.7
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£547.7
Kupi
Central Longside Upper£585.15
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£585.15
Kupi
Longside Lower Level£606.55
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£606.55
Kupi
Club Level Shortside£617.24
Mobile Ticket · E-Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£617.24
Kupi
Central Longside Lower£697.5
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£697.5
Kupi
Club Level Longside£938.25
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 1
£938.25
Kupi
Cannon Club Level£965
E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 6
£965
Kupi
VIP Packages£991.75
E-TicketPreostalo je samo 6
£991.75
Kupi
Executive Private Boxes£3105
E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 6
£3105
Kupi
Diamond Club£4710
E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 2
£4710
Kupi
Zaštićeno 100% garancijom neopa
Category 4 Category 4 Category 3 Category 3 Category 2 Category 2 Category 1 Category 1 Category 1 Premium Category 1 Premium