בית / Racing de Santander
אמן
Racing de Santander
38 אירועים קרובים
Racing de Santander vs Villarreal CFבחודש הבא
יום א׳, אוג׳ 16, 2026 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Getafe CF vs Racing de Santanderבחודש הבא
יום א׳, אוג׳ 23, 2026 16:30 Coliseum Alfonso Perez, Getafe
Spain
Racing de Santander vs Elcheבחודש הבא
יום ו׳, אוג׳ 28, 2026 16:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Rayo Vallecano vs Racing de Santanderהשנה
יום א׳, ספט׳ 6, 2026 17:00 Campo de Futbol de Vallecas, Madrid
Spain
Racing de Santander vs Deportivo Alavesהשנה
יום א׳, ספט׳ 13, 2026 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
FC Barcelona vs Racing de Santanderהשנה
יום ד׳, ספט׳ 16, 2026 17:00 Spotify Camp Nou, Barcelona
Spain
Celta Vigo vs Racing de Santanderהשנה
יום א׳, ספט׳ 20, 2026 17:00 Balaidos, Vigo
Spain
Racing de Santander vs Valencia CFהשנה
יום א׳, אוק׳ 11, 2026 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
CA Osasuna vs Racing de Santanderהשנה
יום א׳, אוק׳ 18, 2026 17:00 Estadio El Sadar, Pamplona
Spain
Racing de Santander vs RCD Espanyolהשנה
יום א׳, אוק׳ 25, 2026 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Racing de Santander vs Real Madridהשנה
יום א׳, נוב׳ 1, 2026 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Malaga CF vs Racing de Santanderהשנה
יום א׳, נוב׳ 8, 2026 17:00 La Rosaleda Stadium, Malaga
Spain
Racing de Santander vs Real Sociedadהשנה
יום א׳, נוב׳ 22, 2026 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Levante UD vs Racing de Santanderהשנה
יום א׳, נוב׳ 29, 2026 17:00 Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
Spain
Racing de Santander vs Deportivo La Corunaהשנה
יום א׳, דצמ׳ 6, 2026 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Real Betis vs Racing de Santanderהשנה
יום א׳, דצמ׳ 20, 2026 17:00 Estadio Olimpico de la Cartuja, Seville
Spain
Sevilla FC vs Racing de Santanderהשנה
יום א׳, דצמ׳ 20, 2026 17:00 Ramon Sanchez Pizjuan, Seville
Spain
Racing de Santander vs Athletic Bilbaoבשנה הבאה
יום א׳, ינו׳ 3, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Atletico Madrid vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, ינו׳ 10, 2027 17:00 Riyadh Air Metropolitano, Madrid
Spain
Racing de Santander vs CA Osasunaבשנה הבאה
יום א׳, ינו׳ 17, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Racing de Santander vs Celta Vigoבשנה הבאה
יום א׳, ינו׳ 24, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Villarreal CF vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, ינו׳ 31, 2027 17:00 Estadio de la Ceramica, Villarreal
Spain
Valencia CF vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, פבר׳ 7, 2027 15:00 Mestalla, Valencia
Spain
Racing de Santander vs Getafe CFבשנה הבאה
יום א׳, פבר׳ 14, 2027 15:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Deportivo Alaves vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, פבר׳ 21, 2027 15:00 Mendizorrotza, Alaves
Spain
Racing de Santander vs Rayo Vallecanoבשנה הבאה
יום א׳, פבר׳ 28, 2027 15:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
RCD Espanyol vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, מרץ 7, 2027 17:00 Estadi Cornella-El Prat, Barcelona
Spain
Racing de Santander vs Atletico Madridבשנה הבאה
יום א׳, מרץ 14, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Racing de Santander vs Real Betisבשנה הבאה
יום א׳, מרץ 21, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Athletic Bilbao vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, אפר׳ 4, 2027 17:00 San Mames Stadium, Bilbao
Spain
Racing de Santander vs FC Barcelonaבשנה הבאה
יום א׳, אפר׳ 11, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Real Sociedad vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, אפר׳ 18, 2027 17:00 Anoeta Stadium, San Sebastian
Spain
Racing de Santander vs Malaga CFבשנה הבאה
יום ד׳, אפר׳ 21, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Deportivo La Coruna vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, מאי 2, 2027 17:00 Riazor Stadium, A Coruna
Spain
Racing de Santander vs Sevilla FCבשנה הבאה
יום א׳, מאי 9, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Real Madrid vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, מאי 16, 2027 17:00 Santiago Bernabeu, Madrid
Spain
Racing de Santander vs Levante UDבשנה הבאה
יום א׳, מאי 23, 2027 17:00 Estadio De El Sardinero, Santander
Spain
Elche vs Racing de Santanderבשנה הבאה
יום א׳, מאי 30, 2027 17:00 Estadio Manuel Martínez Valero, Elche
Spain
