neop

sri, tra 28, 2027 20:00 Arena Milano (Unipol Dome), MilanItaly
Olivia Rodrigo
Upper Tier£183.09
Blok C11 · Red 17
Mobile Ticket · E-Ticket · Paper Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 2
£366.18
Kupi
Lower Tier€220
Blok B13
E-Ticket · Mobile Ticket · Paper TicketPreostalo je samo 1
€220
Kupi
Parterre£239.92
Blok Parterre
E-Ticket · Mobile Ticket · Paper TicketPreostalo je samo 3
£239.92
Kupi
second ring$309
Blok Second Ring · Red N/A
Mobile TicketPreostalo je samo 1
$309
Kupi
b 11$343
Blok B 11 · Red 23
E-Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$686
Kupi
b 17$348
Blok B 17 · Red 20
E-TicketPreostalo je samo 1
$348
Kupi
level c - section c11$348
Blok LEVEL C - Section C11 · Red 17
Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$696
Kupi
b 5$377
Blok B 5 · Red 24
E-Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$754
Kupi
floor standing$378
Blok Floor Standing · Red N/A
Mobile TicketPreostalo je samo 1
$378
Kupi
first ring b12$395
Blok First Ring B12 · Red 23
Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$790
Kupi
level b - section b5$409
Blok LEVEL B - Section B5 · Red 21
E-Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$818
Kupi
level b - section b13$430
Blok LEVEL B - Section B13 · Red 24
E-Ticket · Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$860
Kupi
level b - section b12$465
Blok LEVEL B - Section B12 · Red 23
Mobile Ticket · Samo kompletan setPreostalo je samo 2
$930
Kupi
first ring$494
Blok First Ring · Red N/A
Mobile TicketPreostalo je samo 1
$494
Kupi
Floor£500
Blok Floor
Mobile Ticket · E-TicketPreostalo je samo 4
£500
Kupi
second ring c14$606
Blok Second Ring C14 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$606
Kupi
second ring c2$606
Blok Second Ring C2 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$606
Kupi
second ring c11$727
Blok Second Ring C11 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$727
Kupi
second ring c5$727
Blok Second Ring C5 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$727
Kupi
second ring c3$788
Blok Second Ring C3 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$788
Kupi
first ring b13$788
Blok First Ring B13 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$788
Kupi
first ring b9$788
Blok First Ring B9 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$788
Kupi
second ring c13$788
Blok Second Ring C13 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$788
Kupi
first ring b8$849
Blok First Ring B8 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$849
Kupi
first ring b14$849
Blok First Ring B14 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$849
Kupi
first ring b10$849
Blok First Ring B10 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$849
Kupi
first ring b15$909
Blok First Ring B15 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$909
Kupi
first ring b7$909
Blok First Ring B7 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$909
Kupi
first ring b11$909
Blok First Ring B11 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$909
Kupi
first ring b6$970
Blok First Ring B6 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$970
Kupi
first ring b16$970
Blok First Ring B16 · Red .
Mobile TicketPreostalo je samo 2
$970
Kupi
floor - general admission$984
Blok FLOOR - General Admission · Red 1
Mobile TicketPreostalo je samo 4
$984
Kupi
level b$1393
Blok LEVEL B · Red 15
Mobile TicketPreostalo je samo 4
$1393
Kupi
Zaštićeno 100% garancijom neopa
C1 C2 C3 C4 C5 C6 C7 C9 C10 C11 C12 C13 C14 C15 C8 Super Box Est Super Box Ovest Loge Club Est Loge Club Ovest 20 19 18 17 16 15 14 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 11 B5 B6 B7 B8 B9 B10 B11 B12 B13 B14 B15 B16 B17 Parterre Early Entry Stage