neop

ned, ožu 21, 2027 15:00 Allianz Stadium, TurinItaly
Juventus vs Como
Shortside€60.84
E-Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 8
€60.84
Kupi
Category 2€66.19
E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 6
€66.19
Kupi
Longside€71.15
E-Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 8
€71.15
Kupi
Category 1€75.83
Mobile Ticket · E-Ticket · QR CodeDostupno: 20
€75.83
Kupi
Category 1 Silver€91.88
Mobile Ticket · E-Ticket · QR CodeDostupno: 20
€91.88
Kupi
shortside$102.87
Blok SHORTSIDE · Red Up to 2 seats together guaranteed.
E-Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 8
$102.87
Kupi
longside$115.97
Blok LONGSIDE · Red Up to 2 seats together guaranteed.
E-Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 10
$115.97
Kupi
shortside upper$123
Blok Nord Superiore · Red TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Prodaje se u parovimaPreostalo je samo 4
$246
Kupi
Category 1 Gold€130
QR Code · E-Ticket · Mobile TicketPreostalo je samo 4
€130
Kupi
Category 1 Platinum€161.43
QR Code · Mobile Ticket · E-TicketDostupno: 20
€161.43
Kupi
longside upper lateral$196
Blok Est 2 Laterale · Red N/A
Mobile Ticket · E-TicketPreostalo je samo 1
$196
Kupi
long side upper central$213
Blok Est 2 Centrale · Red TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Prodaje se u parovimaPreostalo je samo 4
$426
Kupi
long side lower lateral$228
Blok Est 1 Laterale · Red TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Prodaje se u parovimaPreostalo je samo 4
$456
Kupi
long side lower central$228
Blok Est 1 Centrale · Red TOP
E-Ticket · Mobile Ticket · Prodaje se u parovimaPreostalo je samo 4
$456
Kupi
Club€256.77
E-Ticket · Mobile Ticket · Nije moguće ostaviti jedno slobodno mjestoPreostalo je samo 8
€256.77
Kupi
shortside lower$270
Blok Nord Inferiore · Red N/A
Mobile TicketPreostalo je samo 1
$270
Kupi
VIP Hospitality Packages€611.9
E-TicketPreostalo je samo 10
€611.9
Kupi
vip$612
Blok VIP · Red N/A
Mobile TicketPreostalo je samo 1
$612
Kupi
Zaštićeno 100% garancijom neopa
105 123 124 104 213 221 214 215 219 220 203 204 230 231 205 229 206 207 106 222 223 227 228 122 110 212 211 208 209 210 107 108 109 224 225 226 120 121 216 217 218 103 102 101 126 125 202 201 232